Bir Sayfa Seçin

SERCOM SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YÖNETİMİ VE KURUMSAL RAPORLAMA DANIŞMANLIĞI

YAŞAMA SAYGI DUYAN MARKALARA HİZMET EDİYORUZ!
HİZMETLEREKİBİMİZ

ŞİRKETİNİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

ÖDÜLLER GETİREN BUTİK HİZMETLER

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KAPSAMINDA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI VERMEK ÜZERE

Türkiye’de kurulan ilk şirket

Sercom ekibi olarak Yaşama Saygı mottomuz ile 2008 yılından bu yana iş dünyasına sürdürülebilirlik kapsamında danışmanlık, raporlama ve eğitim hizmetleri sağlıyoruz.

Yönetim Danışmanlığı

Kurumsal Raporlama

Eğitimler ve Ödül Başvuruları

Müşteri Memnuniyeti

Sercom Danışmanlık ile birlikte 2015’te ilk sürdürülebilirlik raporumuzla başlayan yolculuğumuz, sürdürülebilirliğin farklı pencerelerine açılan Ecovadis gibi ESG derecelendirme çalışmaları ile devam etti. Sercom, müşterisi için her zaman en yeniyi ve en iyiyi bulmak için bitmeyen bir enerji ile çalışır. ‘Olmaz’ asla yoktur. En fazla faydayı nasıl sağlarımı arar ve fark yaratan yaklaşımlar sunar.

 

KORDSA

Nevra AYDOĞAN / Kurumsal ve Marka İletişim & Sürdürülebilirlik Müdürü

Entegre Faaliyet Raporumuzu, uluslararası kabul görmüş standartlara uygun olarak Sercom Danışmanlık ile birlikte hazırladık. Almış olduğumuz hizmet sürecinde, derinlemesine sürdürülebilirlik deneyimleri ve bilgileri ile bizleri birçok konuda yönlendiren, geliştirici ve keyifli bir raporlama tecrübesini bizlere yaşatan Sercom ekibine teşekkür ediyoruz.
 

NUH ÇİMENTO

Yasin YİĞİT / Sürdürülebilirlik ve Çevre Yöneticisi

Sürdürülebilirlik raporu hem bir iletişim aracı niteliği taşırken hem de uluslararası kriterler çerçevesinde teknik bir raporlama disiplini gerektiriyor. Sercom’un her iki başlığa bütünsel bakış açısını butik ve profesyonel bir hizmet ile sunması, ayrıştırıcı bir unsur olarak öne çıkıyor.
 

ŞEKERBANK

Aybala Şimşek / Genel Müdür Yardımcısı

2019 Sürdürülebilirlik Raporu için süreç ortağımız Sercom Danışmanlık oldu. Beklenti ve ihtiyaçlarımızı dinleyerek gösterdikleri özen ve sonuç odaklılık için teşekkür ediyoruz.
 

COCA-COLA İÇECEK

Kurumsal İletişim Bölümü

EcoVadis sürecini Sercom Danışmanlık firması ile birlikte yürüttük. EcoVadis için gerekli verilerin toplanma aşamasından sisteme girişine kadar olan tüm süreçlerde tecrübe ve bilgi birikimleri ile bizlere destek verirken, gerektiğinde özveri ile akşam, hafta sonu demeden yanımızda oldular. İlk değerlendirmemizde Gümüş ödül aldık.
 

TEMSA

İsmail Dündar / Üretim Sistemleri Bölüm Yöneticisi

Referanslarımız

Strateji – Eğitim – Raporlama Çalışmaları

Strateji ve Eğitim Çalışmaları

Ecovadis Derecelendirmesi Hazırlıkları
Ödül Başvuru Hazırlıkları (Raporlama Ödülleri Hariç)
Özel İçerik ve Özel Rapor Hazırlıkları

Sercom Danışmanlık
Ömerli Mah. Kadirova Cad.
Ömerli Park Villaları Sitesi
No:33AC/26 Çekmeköy
34349 İSTANBUL

info@sercomconsulting.com
0 533 648 07 40