EKİBİMİZ

ENDER TAN ŞENER

Araştırma ve Raporlama Asistanı

Ender Tan Şener, ilköğretimini SEV Üsküdar Koleji’nde, orta ve lise eğitimini TED İstanbul Koleji’nde tamamladı. TED İstanbul Koleji Advanced Placement Diploma Programı kapsamında almış olduğu Çevre Bilimleri (Environmental Science) dersinden esinlenerek çevre ve sürdürülebilirlik konusunda bir lisans eğitimi almaya karar verdi. Waterloo Üniversitesi’nin çevre fakültesinin bünyesinde Çevre ve İşletme (Environment and Business) programına 2022 yılında başladı ve eğitiminin ikinci yılı devam ediyor.

Çevre ve sürdürülebilirlik ile ilgili konulara olan ilgisi lise eğitimi sürecinde anne ve babasının konu kapsamındaki çalışmaları ile desteklendi. 2019’da yapılan Caretakers of the Environment International (CEI) konferansındaki gönüllü çalışmaları, Permatürk Vakfı bünyesinde aldığı Permakültür’e Giriş Kursu ve vakıf bünyesinde yaptığı stajdaki proje çalışmaları çevre ile ilgili bir kariyere yönelmesinde etkili oldu.

Eğitimini desteklemek amacıyla, 2024’ün Ocak ve Nisan ayları arasında Sercom Danışmanlık bünyesinde Araştırma ve Raporlama Asistanı olarak görev yapıyor. Bu görev çerçevesinde araştırma, sunum hazırlama ve raporlama alanlarında sorumluluklar üstleniyor.

 

Sercom Danışmanlık
Çekmeköy / İSTANBUL

info@sercomconsulting.com